Yükleniyor..

IBIA EXPO, RUSYA TANITIMINDA BÜYÜK SES GETİRDİ

06 Aralık 2021

IBIA Expo, IBIA Derneği üyeleri ve piyasada yer alan üreticilerin de katılımıyla yatak yan sanayi ve teknoloji piyasasının daha fazla gelişmesine katkıda bulunarak sektörün önemli paydaşlarını ve  yurtdışından nitelikli alıcıları bir araya getiriyor. Bu kapsamda Polonya tanıtımının hemen ardından  uluslararası pazarda marka olma yolunda IBIA Expo, Rusya'da gerçekleştirilen Mebel Expo'da tanıtımlarına devam etti. Rusya'da yapılan tanıtım sonucunda uluslararası bir çok katılımcı ve ziyaretçilerin dikkatini çeken IBIA Expo, 2022 yılına damgasını vuracak ve özellikle bölge ülkerindeki büyük markaları ve üreticileri ziyaretçi olarak ağırlayacak.

​Dünya çapında yapılan tanıtımlar, Türkiye yatak yan sanayi ve teknolojileri sektörünü bir adım daha ileri taşıyacak. Ulusal ve uluslararası tanıtımları hızla devam eden IBIA Expo 06-09 Ekim 2022'de sektörün gelişimine katkıda bulunuyor. 

IBIA Expo'nun tanıtımı BİFAŞ Genel Müdürü Erdem Taylanlı bizzat başta olmak üzere satış ve pazarlama ekibi tarafından Rusya'da doğrudan sektör yetklilerine yapıldı. Katılımcı ve ziyaretçi firmalar ile tek tek yapılan görüşmeler sonucunda ilgi odağı olan IBIA Expo sektöre damgasını vurmaya hazır.