Yükleniyor..

Marentech Expo için Düred ve BİFAŞ Arasında Büyük İşbirliği Protokolü

01 Eylül 2021

MARENTECH EXPO - Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce profesyonel yatırımcı & alıcının ziyaretiyle 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Fuar İzmir'de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak.

 

MARENTECH, Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı için Birleşik Fuar Yapım A.Ş. (BİFAŞ) ve Deniz Üstü Rüzgâr Enerjisi Derneği (DÜRED) büyük bir protokole imza attı. 25-27 Mayıs 2022’de düzenlenecek fuar, bu büyük işbirliği ile sektörün tek ve en etkin buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. DÜRED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Murat Durak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Veli Bilgihan Yaşacan, BİFAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Feraye Gürel arasında imzalanan işbirliği protokolü ile fuarın başarı ivmesinde büyük bir artış yakalanacak.

 
Türkiye'nin ve bölgenin deniz üstü enerji sektörüne ev sahipliği yapan Marentech Expo'da rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipman firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden 300'ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturulacak. 


Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecek Marentech Expo'da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsatı yakalayacak.